Hizmetler
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Gelişen teknolojiyi kullanarak yüksek katlı binalara kolayca ve risk almadan nakliyat hizmeti sunabiliyoruz. 14. Kattaki daire veya ofisinize ulaşabilir ve evden eve veya ofis taşıma hizmetinizi verebiliriz.

Denizli gelişen ve büyüyen bir şehir. Sürekli artan kat yükseklikleri ile artık evden eve nakliyatta asansör kullanımı daha fazla önem kazandı. Pamukkale evden eve nakliyat, Denizli'deki yüksek katlı binalara taşınmanızda risk almadan, hızlı, pratik ve hasarsız taşımacılığı sunuyor.

Asansörlü evden eve nakliyatın sağladığı avantajlardan birisi de balkonlar yardımı ile evin farklı cephelerinden yükleme ve boşaltma imkanının kullanılabilmesidir. Örneğin geniş kapılı bir balkonu olan daireden eşyalar balkondan ve geniş kapıdan geçirilerek taşıma gerçekleştirilebilir. Bu hem eşyaların dahatça geçişini sağlar hem iş risklerini azaltır.

Asansörlü nakliyat sisteminde kullanılan asansörler yük taşımak için tasarlanmış elektrik enerjisini kullanan yük asansörleridir. Firmamız bu tip asansörlerin bakımını düzenli olarak yapmakta ve olası kötü sürprizlerin önüne geçmektedir. Asansör, binaların sadece yüksek katlarına ulaşmamızı sağlamamakta, bina koridor ve merdivenlerinden yük taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Böylece hem eşyaların koridor ve merdivenlerde hasar riski yok edilir, hem de bina ortak alanlarında boya ve sıvalara zarar verilmesi önlenmiş olur.
 

ADRES
Muratdede Mh. 401/1 Sk. NO:6/A
29 Ekim Bulvarı / DENİZLİ

GSM
0533 327 92 00

TELEFON
0258 261 81 49
Denizli Evden Eve Nakliyat     Mega Tasarım 2016