Hizmetler
OFİS TAŞIMACILIĞI

Pamukkale Nakliyat, nakliye firmaları arasında ihtiyaç duyduğunuz ofis ve büro taşımacılığı hizmetini, size yüksek kalite ve güven ile sunmayı hedeflemektedir. Nakliye sektörü içinde 10 yılı aşkın tecrübesiyle Denizli merkezli hizmet veren Pamukkale Nakliyat, gerekli tüm nakliye belgeleri tam olarak icra ettiği işin bilincinde, Denizli ve çevre şehirler başta olmak üzere Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında ofis ve büro taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Taşıma hizmetinin kalite ve güvenilirliğini yükselten çözümler sunan Pamukkale Nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı hizmetinde planlı ve programlı çalışmaları ile hızlı ve pratik taşıma sistemleri kullanmaktadır. İş yeri, ofis, büro ve benzeri çalışma alanlarını kapsayan ofis ve büro taşımacılığı, çalışma alanı içinde bulunan ofis aksesuarları, mobilya, elektronik eşya, dosya ve çeşitli evrakların korunaklı yöntemlerle güvenli taşınmasını amaçlamaktadır.

Ofis taşıma hizmeti, genel olarak bilindiğinin aksine birçok işyeri ve çalışma alanını kapsamaktadır. Bunlar arsında müzeler, depolar, eczaneler, avukatlık büroları, dershane ve eğitim kurumları, konaklama hizmeti veren kurumlar, laboratuvarlar, mağazalar sayılabilmektedir.

Profesyonel nakliye hizmetleri kapsamında verdiği ofis ve büro taşımacılığı desteği ile ihtiyaç duyduğunuz Pamukkale Nakliyat, size her konuda yardımcı olmaktadır. Taşınma öncesi uzman servis personeli tarafından verdiği keşif hizmeti sonrası size fiyatlandırma seçenekleri sunmaktadır.


 

ADRES
Muratdede Mh. 401/1 Sk. NO:6/A
29 Ekim Bulvarı / DENİZLİ

GSM
0533 327 92 00

TELEFON
0258 261 81 49
Denizli Evden Eve Nakliyat     Mega Tasarım 2016