Hizmetler
EVDEN EVE NAKLİYAT - ÇALIŞMA AŞAMALARI

Pamukkale Nakliyat, nakliye şirketleri içinde aradığınız ev taşımacılığı hizmetini, sektördeki 10 yılı aşkın deneyimi ile size sunmaktadır. Denizli merkezli hizmet veren Pamukkale Nakliyat, icra ettiği işin farkındalığına sahip, Denizli ve çevre şehirler başta olmak üzere Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında ev taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Planlı Nakliye Çalışmaları
Nakliye hizmeti konusunda, kalite ve güvenilirliğini değer veren, sonuç odaklı çözümler sunan Pamukkale Nakliyat, ev taşımacılığı işinde planlı ve programlı çalışma anlayışı ile hızlı ve pratik taşıma sistemleri kullanmaktadır.

Geniş kapsamlı Nakliye Hizmetleri
Müstakil, apartman, rezidans, dubleks, tripleks ve benzer yapıların evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında, ev taşımacılığı hizmetini üstlenen Pamukkale nakliyat, taşıma hizmeti verilecek alan içinde bulunan çeşitli aksesuarlar, mobilya, elektronik eşya ve taşıma konusu olan diğer eşyaları korunaklı yöntemlerle güvenli taşınmasını amaçlamaktadır.

Ev Taşımacılığında İzlenen Yol
Ev taşımacılığı konusuna yüksek hassasiyet gösteren Pamukkale Nakliyat, verdiği hizmet öncesi uzman servis personeli ile keşif hizmeti yapar. Keşif hizmetinin tamamlanmasının ardından taşıma konusu olan eşya ve araçlar sigorta kapsamına alınır. Taşıma hizmetleri dahilinde sigortalanan eşyalar özenle ve korunaklı yöntemler kullanılarak paketlenir. Paketleme işleminin ardından nakliye araçlarına yüklenen eşyalar daha önceden planlaması yapılan yol güzergahından kararlaştırılan adreste yerleştirilmek üzere yola çıkar. Yerleştirme ve kontrol işlemleri biten eşyalarla iş teslimi tamamlanır.

Pamukkale Nakliyat, taşıma hizmetleri kapsamında verdiği profesyonel ev taşımacılığı hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her konuda size yardımcı olmaktadır.


 

ADRES
Muratdede Mh. 401/1 Sk. NO:6/A
29 Ekim Bulvarı / DENİZLİ

GSM
0533 327 92 00

TELEFON
0258 261 81 49
Denizli Evden Eve Nakliyat     Mega Tasarım 2016